Anaokulu Danışmanlığı

Anaokulu ve kreş danışmanlığı, Okul Danışmanlığı Hizmetlerinin vermiş olduğu çok kapsamlı ve geniş bir yelpazeye sahip olduğu danışmanlık sistemidir.

Anaokulu danışmanlığında ana amaç yeni kurulacak anaokulu ve kreşlerin kaliteli birer eğitim kurumları olmalarını sağlamaktır. Aynı zamanda danışmanlık sürecinde bir çok detaya sahip olunacak ve sonradan yapılacak olan hataların önüne geçilebilecektir.

Okul Danışmanlığı Hizmetleri, anaokulu ve kreş danışmanlığını şuan için 6 farklı boyutta ele almaktadır. Bunlar, anaokulu kurulum danışmanlığı, franchise danışmanlığı, devren anaokulu ve kreş danışmanlığı, Psikolojik  destek programı danışmanlığı, yatırım teşvik danışmanlığı ve prosedür danışmanlığı şeklinde gerçekleştirmektedir.

Anaokulu ve kreş kurulumundan önce başlayan danışmanlık süreci, kurulumda kullanılacak malzeme ve teçhizatların seçimine kadar planlanmaktadır. Henüz bu alanların içerisinde yer almayan fakat uygulamalarla geliştirilen sistemler bulunmaktadır.

Okul Danışmanlığı hizmetleri, anaokulu açacaklara yönelik başarılı çalışmalarıyla göz doldurmakta ve geleceğin anaokulu ve kreşlerinin kurulmasına katkı sağlamaktadır. Danışmanlık süreci başladığı andan itibaren yatırım için yapılabilecek tasarruflar ele alınmakta, bunlar ile ilgili olarak detaylı bilgiler verilmekte yapılacak yatırımın başlangıç ve sonrasında olabilecekler konusunda ekstra olarak bilgilendirme hizmetleri sunulmaktadır.

Anaokulu ve kreşler konusunda bilgisi olmayanların bile çok rahatlıkla işletme sahibi olabilmelerine, kendilerini nasıl geliştirmeleri gerektiğine kadar bir çok detayı da ayrıca sunmaktadır. Yapılacak olan danışmanlık sürecinde tüm detayları en ince ayrıntısına kadar bulabileceğiniz danışmanlık hizmetlerinde sizde kendinizi farklı hissedebilirsiniz.

Mevcut potansiyel düşünüldüğünde anaokulu ve kreşlerin öneminin fazla olması, yeni doğan çocukların sayılarının her gün daha da artması, aynı zamanda Türkiye’nin genç bir nüfus olması bu alanın önemini bir kez daha gözler önüne sermektedir. Çalışan anne-babaların tek amaçları olan çocuklarının iyi bir eğitim almasını sağlayacak kurum aramaları, bazen kerhen bulunduğu bölgedeki kreş ya da anaokulu seçmesi, alternatiflerinin olmaması gibi sebepler de anaokulu ve kreş açacakların hedef kitlesi arasında yer almaktadır.

Okul danışmanlığı Hizmetleri olarak, bölgesel analizler ve uygulamalar sonucunda, bölgesel anlamda rekabeti yüksek eğitim kurumlarının oluşturulmasına katkı sağlamaktadır. Farkı farklı olanlar yaratır.

Okul Danışmanlığı Hizmetleri 2015

http://www.okuldanismanligi.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s